Pracuj z najlepszymi!

Wyślij swoje CV ze zdjęciem
na adres pawel@jucca.pl
i oczekuj na wiadomość zwrotną!

Pracując w Jucca otaczasz się fachowcami, zyskujesz ciekawą pracę, spełniasz swoje finansowe oczekiwania, rozwijasz się zawodowo oraz tworzysz dobrą markę.

Będzie nam miło, jeśli dołączysz do naszego zespołu!

W chwili obecnej poszukujemy chętnych na stanowisko

Tarnowo Podgórne – Centrum Ogrodnicze Jucca

W chwili obecnej do Centrum Ogrodniczego w Tarnowie Podgórnym, poszukujemy do pracy osób na następujące stanowiska:

  • ogrodnik (Dział Roślin Wewnętrznych, Dział Roślin Zewnętrznych),
  • kucharz,
  • florysta.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie swoich ofert pracy na adres mailowy:
pawel@jucca.pl

Pamiętaj o dołączeniu klaulzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Swarzędz Jasin – Centrum Ogrodnicze Jucca

  1. Stanowisko

OGRODNIK – SPRZEDAWCA Dział Roślin Zewnętrznych

  1. Miejsce Pracy:

Tarnowo Podgórne k/Poznania

  1. Opis stanowiska

– wszelkie prace związane z pielęgnacją roślin zewnętrznych,

– doradztwo w kwestiach związanych z sadzeniem oraz pielęgnacją roślin,

– doradztwo w zakresie środków ochrony roślin,

– dbanie o prawidłowa ekspozycję roślin na dziale

  1. Wymagania

– podstawowa znajomość roślin zewnętrznych

– preferowane wykształcenie ogrodnicze (średnie lub wyższe) lub doświadczenie ogrodnicze (zakładanie terenów zieleni)

– gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w niektóre weekendy (grafik miesięczny)

– dobra organizacja pracy

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów

– doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, pracę  z bardzo szeroką ofertą materiału roślinnego z europejskich szkółek.  Centrum Ogrodnie Jucca istnieje na rynku od 30 lat, zapewniając stabilne zatrudnienie wielu pracownikom.

rekrutacja@jucca.pl

Będzie nam niezmiernie miło jeśli dołączysz do naszego zespołu.