Nowa lokalizacja

Centrum ogrodnicze Swarzędz Jasin

Nowa lokalizacja już otwarta!
Centrum Ogrodniczego Jucca
wraz z restauracją w Jasinie koło Swarzędza

Lokalizacja: ul.Poznańska 57, 62-020 Jasin k/Swarzędza

Jucca centrum ogrodnicze Jasin wita wszystkich swoich klientów!

Zapraszamy do nowego centrum ogrodniczego w Jasinie koło Swarzędza. Jest to nasz drugi sklep Jucca. Pierwszy, znajdujący się w Tarnowie Podgórnym, jest doskonale znany od lat. Zdobył Państwa ogromne zaufanie i dzięki temu z przyjemnością możemy zaprezentować się w kolejnym miejscu.

Nowe centrum ogrodnicze w Swarzędzu to rozległa i przestronna ekspozycja ze zróżnicowanym asortymentem. Bez trudu znajdziesz u nas większość popularnych roślin i preparatów do ich pielęgnacji. Oprócz tego nie brakuje doniczek o zróżnicowanych wzorach i innych dekoracji, jak kamienie czy drobna architektura ogrodowa. Pozwolą one wszystkie zaprezentować nasze rośliny w jeszcze lepszym wydaniu.

Nasza firma znana jest na rynku z szerokiego asortymentu roślin ogrodowych wewnętrznych, zewnętrznych, rabatowych jak i pięknych kwiatów. W centrum ogrodniczym w Jasinie znajdziesz całoroczny asortyment roślin zielonych i kwitnących, a poza doskonale znanymi w Polsce gatunkami, polecamy Państwu rośliny tropikalne, cytrusy oraz drzewka bonsai. Nie brakuje drzew, krzewów liściastych i iglastych, pnączy, bylin, roślin wodnych, sadowniczych i ziół.

Oferujemy Państwu ponadto szeroki wybór podłoży ogrodniczych, nawozów i środków ochrony roślin, tak by mogli Państwo utrzymać je w doskonałym stanie przez cały rok. Oferta centrum ogrodniczego w Jasinie stale dopasowywana jest do bieżącej pory roku. U nas nigdy nie brakuje odpowiednich odżywek i preparatów. Dostępne są też oczywiście wszystkie akcesoria do ich wykorzystania, oraz wszelkiego rodzaju narzędzia ogrodnicze jak szpadle, grabie, haczki, konewki, sekatory i inne przedmioty potrzebne w ogrodzie.

Znakiem rozpoznawczym centrum ogrodniczego Jucca od lat są pracownicy, którzy zawsze chętnie służą pomocą i dzielą się swoją wiedzą. Zatrudniamy prawdziwych ogrodników, którzy pomogą dobrać nam odpowiedni sadzonki, doradzą jak rozplanować rabatkę, dobiorą odpowiednie akcesoria i sprawią, że zakupy w centrum ogrodniczym koło Swarzędza będą zawsze udane.

Poza roślinami przygotowaliśmy dla Państwa także spory wybór drobnego sprzętu AGD, oraz cieszący się dużą popularnością dział zoologiczny. Można zaopatrzyć się w nim w karmę i środki do pielęgnacji dla różnych pupili.

Jucca centrum ogrodnicze w Jasinie to nie tylko ogromny wybór asortymentu to ogrodu i domu, ale również restauracja. Klienci po udanych zakupach mogą skosztować smacznych dań w atrakcyjnych cenach. Wszystko po to, by odwiedziny w centrum ogrodniczym koło Swarzędza były jeszcze przyjemniejsze. Jucca zaprasza!