Pracuj z najlepszymi!

Wyślij swoje CV ze zdjęciem
na adres pawel@jucca.pl
i oczekuj na wiadomość zwrotną!

Pracując w Jucca otaczasz się fachowcami, zyskujesz ciekawą pracę, spełniasz swoje finansowe oczekiwania, rozwijasz się zawodowo oraz tworzysz dobrą markę.

Będzie nam miło, jeśli dołączysz do naszego zespołu!

W chwili obecnej poszukujemy chętnych na stanowisko

Florysta

Centrum Ogrodnicze Jucca w Tarnowie Podgórnym zatrudni na stanowisko:

F L O R Y S T A

Poszukujemy osób z doświadczeniem i pasją do naszej pracowni florystycznej i kwiaciarni. W zamian oferujemy ciekawą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i zdjęcia na adres email: jucca@jucca.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Pamiętaj o dołączeniu klaulzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Kucharz

K U C H A R Z

Opis stanowiska: przygotowywanie dań zgodnie z naszymi standardami, dbanie o porządek i higienę w kuchni.

Wymagania: wykształcenie gastronomiczne, gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy: stabilne zatrudnienie, pracę w miłej atmosferze, możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów, pracę w atrakcyjnych godzinach.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres pawel@jucca.pl.